Współpraca

Nauczyciele

Konkurs Maturus ma docelowo stać się konkursem ogólnopolskim. W tym celu potrzebna jest współpraca przynajmniej jednej szkoły dowolnego szczebla z każdego województwa, aby można było tam przeprowadzić finał zgodnie z wszelkimi rygorami. W związku z tym organizator poszukuje nauczycieli chętnych do podjęcia się roli wojewódzkiego organizatora finału, z województw innych niż dolnośląskie i mazowieckie. Organizacja wojewódzkich finałów to nie tylko satysfakcja z uczestniczenia w wyjątkowym przedsięwzięciu, ale również szansa na wzbogacenia doświadczenia zawodowego i wiele znaczący punkt w teczce awansu zawodowego.

Metodycy

Autor konkursu bardzo chętnie pozna wszelkie uwagi i sugestie osób zawodowo zajmujących się wspieraniem nauczycieli. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby Szkolnym Organizatorem Konkursu był pracujący w szkole metodyk.

Prawnik

Istotną częścią obu Kanonów jest baza ilustracji, które pochodzą przede wszystkim z baz zdjęć należących do tzw. domeny publicznej. Nie mam jednak pewności czy ilustracje pobrane z Wikicommon są w pełni udostępnione do użytku komercyjnego i mogą być użyte w planowej na przyszłość publikacji. Pomoc osoby znającej się na tym temacie bardzo by się przydała. 

Skontaktuj się z nami!